• SC UPC Fiber patch kábel G657A Vlákniny Patch kábel, vlákniny Jumper Simplex 2.0 mm SM 1m 2m 3m 5m 10m 15m
  • SC UPC Fiber patch kábel G657A Vlákniny Patch kábel, vlákniny Jumper Simplex 2.0 mm SM 1m 2m 3m 5m 10m 15m
  • SC UPC Fiber patch kábel G657A Vlákniny Patch kábel, vlákniny Jumper Simplex 2.0 mm SM 1m 2m 3m 5m 10m 15m

SC UPC Fiber patch kábel G657A Vlákniny Patch kábel, vlákniny Jumper Simplex 2.0 mm SM 1m 2m 3m 5m 10m 15m

Skladom
SKU m26639
  • €0.79
  • €0.83

1

  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Bunda materiál: PVC
  • Vlákniny Režim: 9/125um
  • Strata Návratu: Nie menej ako 50dB
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Veľkosť: size
  • Minimálny Polomer Ohybu: 30 mm
  • Bunda OD : 2.0 mm
  • Kompatibilné: D-Link
  • Polarita: A(Tx) až B(Rx)
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Názov Značky: OLOEY
  • Číslo Modelu: 1903111456
  • Útlm na 1550 nm: 0.22 dB/km
  • Útlm pri 1310 nm: 0.36 dB/km
  • Vlákno Triedy: G. 657.A
  • Vkladanie Strata: Nie viac ako 0,3 dB

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo 5 KS/veľa FC/ UPC-SC/ UPC Simplexný režim optický patch kábel Kábel usb 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel

5 KS/vrece FC/ UPC-SC/ UPC Simplexný režim optický patch kábel Kábel usb 2.0 mm 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Produkt obrázka: Nízke insertion loss a späť

  • €11.62

Alcatel-lucent G-140W-MF GPON onú exkluzivitu ONT 4GE+1Tel+Wifi 2.4 G, 5 G, anglický firmware, rovnakú funkciu ako HS8145V optické sieťové jednotky

Alcatel-lucent G-140W-MF GPON onú exkluzivitu ONT 4GE+1Tel+Wifi 2.4 G, 5 G, anglický firmware, rovnakú funkciu ako HS8145V optické sieťové jednotky

  • €25.73

LODFIBER 170M LC-LC Vonkajšie Obrnené 10G OM3 MM Duplex Optický Kábel Patch Kábel

170M LC-LC Vonkajšie Obrnené 10G OM3 MM Duplex Optický Kábel Patch Kábel 170M LC-LC Vonkajšie Obrnené 10G OM3 Multimode Duplex Optický Kábel Patch Kábel Obsahujú: 1 kus Typ konektora: LC/UPC-LC/UPC Vzdialenosť: 170 Metrov Pramene: Duplex(2 Prameňov) Základné Obklady Priemer: 10G OM3 Multimode 50/125 Jacketing:

  • €149.40

LODFIBER SFP-25G-LR-S C-je-co Kompatibilné 25G SFP28 1310nm 10km Vysielač

SFP-25G-LR-S Cisco compatible 25G SFP28 1310nm 10km Vysielač Špecifikácie: Katalógové Číslo: SFP-25G-LR-S Kompatibilné: CISCO Form Factor: SFP28 Konektor: LC duplex Rýchlosť Prenosu dát: 25Gbps Vlnová dĺžka: 1310nm Maximálna Vzdialenosť: 10 km Vlákno Typ: SMF Prevádzková

  • €199.19

Veľkoobchod holé adaptér optický FC Holé vlákniny adaptér

Ďakujeme za váš záujem ! Ak nutne potrebujete alebo especial objednať, prosím kontaktujte nás po nákupného košíka ALEBO Masáž nás, sme vždy na riadku! sme schopní zabezpečiť prepravné DHL, EMS, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, MÝTO, na ŠPECIÁLNEJ dráhe-YW, RUSKÝ VZDUCHU, ARAMEX rýchlo. K dispozícii BEZPLATNÚ VZORKU

  • €29.05

Doprava zadarmo Poštou! ABS Box 16Channels 1270-1610nm jednovláknová CWDM Mux/Demux LC/UPC

Doprava zadarmo Poštou!ABS Box 16Channels 1270-1610nm jednovláknová CWDM Mux/Demux LC/UPC CWDM Mux/Demux Modul cez jeden alebo duplex single mode fiber je celkom bežné, a rozšíriť celkovú šírku pásma.Ponúka vysokú stabilitu a spoľahlivosť, a má malé rozmery balenia.Jeho operačný vlnová dĺžka je od 1270nm na 1610nm (1261nm-1611nm),

  • €204.17

8 V 1 FTTH (Fiber Optic Tool Kit Fibra Optica Herramientas FC-6S Sekáčik Miller je Plier Striptérka Optického Výkonu Meter VFL 30 KM

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové

  • €49.75
  • €61.42

Veľkoobchod 86 Typu ABS PC Krytý FTTH SC Optický upínacia Platňa Vlákniny MiNi Svorkovnica Bez Pigtail a Adaptér/ 10pieces

Špecifikácie FTTH (Fiber Optic upínacia Platňa 1)Materiál: ohňovzdorný 2)Veľkosť: 86*86*23 mm 3)S 2ks SC Kôl porty Aplikácia: Používateľ konečný produkt realizovať optické vlákno na ploche riešenie. To môže byť používané v domácnosti, alebo pracovný priestor na vykonanie dvakrát

  • €239.80

Pôvodné Huawei XGHD 8 Port Rozšírené 10G GPON OLT Rozhranie Rada H901XGHD Vrátane SFP Modul Pre OLT MA5800 X2 X7 X15 X17

Pôvodné Huawei XGHD 8 Port Rozšírené 10G GPON OLT Rozhranie Rada H901XGHD Vrátane SFP Modul Pre OLT MA5800 X2 X7 X15 X17 Huawei XGHD funkcie a špecifikácie: - Podporuje 8 10G GPON SFP rozhrania - Podpora jednovláknová bi-directional 10G GPON OLT optický modul - Podporuje až 1: 128 rozdelenie pomer. (Poznámka: skutočná

  • €829.98

Doprava zadarmo OTDR Adaptér FC Adaptér pre JDSU MTS-4000 MTS-2000

Doprava zadarmo OTDR Adaptér FC Adaptér pre JDSU MTS-4000 MTS-2000 Cena je len za 1 jednotku

  • €60.57