• Originál Nové H W EPON OLT-PRX20+ ,LTE4302M-BC+HW,Epon Olt Sfp Moduly
  • Originál Nové H W EPON OLT-PRX20+ ,LTE4302M-BC+HW,Epon Olt Sfp Moduly

Originál Nové H W EPON OLT-PRX20+ ,LTE4302M-BC+HW,Epon Olt Sfp Moduly

Skladom
SKU m25833
  • €23.90

Originál Nové H W EPON OLT-PRX20+ ,LTE4302M-BC+HW,Epon Olt Sfp Moduly.

Máme aj iné modely moduly, ak máte zadaný model, a náš odkaz nie je, kontaktujte nás, prosím, ďakujem!

Prosím, kontaktujte nás na určenie nákladné, ďakujem.

Foto detail:

Prosím, kontaktujte ma na potvrdiť všetko, čo predtým, než budete platiť.Ďakujem.

  • Číslo Modelu: LTE4302M-BC+HW
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Kompatibilné: mikrotik
  • Názov Značky: KAMLEN
  • Veľkosť: 14*8*3
  • Typ Konektora: Hybrid

Súvisiace produkty

LODFIBER 400M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode 12 Prameňov Optický Kábel Patch Kábel 9/125

400M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode 12 Prameňov Optický Kábel Patch Kábel 9/125 400M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode SM 12 Prameňov Optický Kábel Patch Kábel Obsahujú: 1 kus Typ konektora: LC/UPC-LC/UPC Vzdialenosť: 400 Metrov Pramene: 12cores(12 Prameňov) Základné Obklady Priemer: Singlemode 9/125 Jacketing:

  • €722.08

Doprava zadarmo 5 KS/veľa FC/ UPC-SC/ UPC Simplexný režim optický patch kábel Kábel usb 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel

5 KS/vrece FC/ UPC-SC/ UPC Simplexný režim optický patch kábel Kábel usb 2.0 mm 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Produkt obrázka: Nízke insertion loss a späť

  • €11.62

Doprava zadarmo 100KS/krabica FTTH SC APC single-mode optického SC APC rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor

1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,5 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách 5. Inštalácia menej než 1 minút 6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon 7. Kábel skúška v Ťahu v súlade s Telcordia GR-326-VR Aplikácia: 1.

  • €39.51
  • €46.48

Orientek OTDR MM 850/1300nm TR600 Série Multimode Optický OTDR Tester FC+SC+UPC Konektor FEDEX 5-10 dní

Orentek OTDR MM 850/1300 TR600 Séria FC+SC+UPC Konektor FEDEX Model MM OTDR TR600 MV10A Vlnová dĺžka(nm) 850/1300 Dynamický rozsah(dB) 21/19 šírka Impulzu (ns) 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Displej 5.6 palcový TFT LCD dotykový displej Prípade slepých zón (m) 3

  • €1 369.47

Zubné Krásy Opravy Kolorimetrické Lampa LED Kolorimetrické lampa Zubné Kolorimetrické Stroj 3 Teploty Farieb

Zubné Krásy Opravy Kolorimetrické Lampa LED Kolorimetrické lampa Zubné Kolorimetrické Stroj 3 Teploty Farieb Upozornenie: Ceny Výrobkov A Osobitných Podmienok, Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Nákupom Tipy, ktoré Vám pomôžu Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect.P lízingu sa poskytujú

  • €62.25

Doprava zadarmo Poštou! ABS Box 16Channels 1270-1610nm jednovláknová CWDM Mux/Demux LC/UPC

Doprava zadarmo Poštou!ABS Box 16Channels 1270-1610nm jednovláknová CWDM Mux/Demux LC/UPC CWDM Mux/Demux Modul cez jeden alebo duplex single mode fiber je celkom bežné, a rozšíriť celkovú šírku pásma.Ponúka vysokú stabilitu a spoľahlivosť, a má malé rozmery balenia.Jeho operačný vlnová dĺžka je od 1270nm na 1610nm (1261nm-1611nm),

  • €204.17

19-palcový 72 core 4U rady odf optického vlákna distribúcia rám SC/FC/LC Vlákniny adaptér 72 port jadro vlákna patch panel rady odf DHL

19-palcový 72 core 4U rady odf optického vlákna distribúcia rám SC/FC/LC Vlákniny adaptér 72 port jadro vlákna patch panel rady odf DHL Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách!Ak máte akékoľvek

  • €23.65

8 V 1 FTTH (Fiber Optic Tool Kit Fibra Optica Herramientas FC-6S Sekáčik Miller je Plier Striptérka Optického Výkonu Meter VFL 30 KM

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové

  • €49.75
  • €61.42

Veľkoobchod 86 Typu ABS PC Krytý FTTH SC Optický upínacia Platňa Vlákniny MiNi Svorkovnica Bez Pigtail a Adaptér/ 10pieces

Špecifikácie FTTH (Fiber Optic upínacia Platňa 1)Materiál: ohňovzdorný 2)Veľkosť: 86*86*23 mm 3)S 2ks SC Kôl porty Aplikácia: Používateľ konečný produkt realizovať optické vlákno na ploche riešenie. To môže byť používané v domácnosti, alebo pracovný priestor na vykonanie dvakrát

  • €239.80

Vlákno Patch Káble MPO(M)-MPO(F) SM 12 jadrami 3 mm GoodFtth 1-15m Typ B 2 KS/VEĽA

Vlákno Patch Káble MPO(M)-MPO(F) SM 12 jadrami 3 mm GoodFtth 1-15m Typ B 2 KS/VEĽA

  • €43.16

Drop Kábel Patch Kábel SC/APC-SC/APC SM G657a 3X2mm 2 jadrá GoodFtth 1-15m

Drop Kábel Patch Kábel SC/APC-SC/APC SM G657a 3X2mm 2 jadrá GoodFtth 1-15m

  • €24.07